In de podcast “Heer, leer ons bidden” nemen Samuel Goyvaerts en Arjen Bultsma je mee in de rijke gebedstraditie van de Katholieke Kerk. In aflevering 1 vertellen zij over de titel van deze nieuwe podcastserie. “Heer, leer ons bidden” is de vraag die de leerlingen aan Jezus stelden (Lucas 11). Wisten de leerlingen nog niet hoe ze moesten bidden? Hoe kun je leren bidden? En waarom zou je bidden? Word je een ander mens als je bidt? Daarover vertellen Samuel en Arjen in deze eerste aflevering.

De eerste aflevering van deze podcast is hier te beluisteren.

Samuel Goyvaerts is docent liturgie en sacramenten aan de Tilburg School of Catholic Theology. Arjen Bultsma is pastoor in Bolsward en vicaris van het bisdom Groningen-Leeuwarden. Deze podcast is seizoen 2 van de podcast ‘Weg van de liturgie’. Seizoen 1 ging over het vieren van de eucharistie. Je vindt ook die podcast nog via katholiekleven.nl en bijvoorbeeld ook hier.