Workshop over geloofsopvoeding.
Hoewel het een commercieel bedrijf is, zit er vaak een religieuze laag in de tekenfilms van Walt Disney. De ouder of opvoeder die goed oplet kan hier gebruik van maken in de geloofsopvoeding. Om te laten zien hoe dit kan, geeft Tim Schilling, stafmedewerker van het CPS en tevens redactielid van Geloven thuis, een workshop.

SUp 2amen zullen we kijken naar scènes van drie Disney-films: Frozen, Up en Pocahontas. Aan de hand daarvan gaan we in gesprek met elkaar over geloofsopvoeding en over hoe je geloof ter sprake kan brengen met kinderen. Deze workshop kan ook prima gegeven worden op een Gezinsdag of tijdens een weekend voor gezinnen.
Belangstelling? Neem dan contact op met Tim Schilling: timschilling.cps@kloosterbrakkenstein.nlDisney 2

Deze workshop wordt/werd gegeven op:

Dinsdagavond 24 mei 2016: in de BOAZ parochie (Bloemendaal Overveen Aerdenhout Zandvoort).

Zaterdagmorgen 11 juni 2016: in conferentiecentrum Bovendonk (Hoeven).

Woensdagavond 24 januari 2018: in Woudenberg.

Vrijdag 23 februari 2018: twee maal tijdens de Dag van de Godsdienst (Mechelen, Vlaanderen).